Školení TVV Praděd - Jeseníky 05.06 2019 až 07.06 2019
NOVÉ !!! Certifikační školení dle osnov společnosti MikroTiks Latvija - MTCSE
Pokročilý stupeň certifikace - MTCSE /nutno mít MTCNA !!!/ ve spolupráci s Martinem Krugem
MTCSE - Poslední a zároveň nejnovější ;-) nás čeká NOVÝ kurs na TVV Praděd Jeseníky

Vážení přátelé, poslední, se uskuteční NOVÉ PRVNĚ V ČR certifikační školení pro jednotlivé zájemce z Vašich řad, v prostředí krásného vysílače na vrcholu naší druhé nejvyšší hory 1491m.n.m. Toto školení je přesně zaměřené, plné příkladů, řešení a modelových situací. Podle přesných osnov společnosti MikroTikls Latvija

Toto školení bude ve spolupráci s dalším letitým trenérem MikroTiku panem Martinem Krugem, který Vás kursem provede.

Školení bude zahájeno cca v 12.00 Informace o místě ubytování a konání najdete ZDE
Čas ukončení školení předběžně v 13h po složení zkoušky, není přesně stanoven.

Přehledová mapa ČR (situační mapka)
Přiblížení situace (mapa přiblížení okolí Pradědu)
Přednášející: Matrin Krug (MK)Harmonogram Akce

BEZPEČNOST, BEZPEČNOST A ZASE BEZPEČNOST - slova která dnes slyšíme všude, MikroTik se proto rozhodl vyhovět spoustě požadavků a vytvořit

školení dle přesně stanovené osnovy a manuálu firmou MikroTikls Latvija v oblasti bezpečnosti MTCSE - (základní certifikace MTCNA požadována)

školení se týká všech oblastí bezpečnosti - podvržení adres, zahlcení bufferu síťovky, tvorba nových MAC a matení firewallů a spousta příkladových řešení, věci na které jste se chtěli a zeptat, jen vždy nebyl čas :-)

přesný popis dle MikroTiku je zde - MikroTik MTCSE OUTLINE

POSLEDNÍ DEN - 11:00 certifikace v délce 1hodiny /on-line test společnosti Mikrotik/ a závěrečný sumář probraných znalostí

Vezměte s sebou i vlastní PC /RB dostanete od nás ZDARMA v ceně akce :-)!!!/, zkoušejte s námi pravidla a nastavení během školení !!!

Jedinečný čas individuálního přístupu, navíc plný jednotlivého nastavování a samostatných konzultací !!!

Zázemí

Ubytovací kapacita rezervovaná 10 osob. Salonek s kapacitou 25 osob (pro účely semináře omezen maximálně na 10 osob). K dispozici bezdrátový Internet, po celou dobu pobytu. Vlastní notebook výhodou. Po celou dobu bude k dispozici konektivita do Internetu 10 Mbps.

Ceny výše uvedené zahrnují účast na semináři,ubytování (2 noci), cofee breaky, oběd+1pivo+nealko nápoj k obědu a večeři každý den.

Očekávaná MAXIMÁLNÍ kapacita tohoto speciálního kurzu je 10 osob !!! V případě převisu poptávky, rozhoduje jako obvykle čas objednání kurzu :-) Proto neváhejte a zaregistrujte se co nejdříve !!!

Školení bude pořádáno v případě účasti minimálně 1 osoby, tedy nemusíte se obávat, že by pro malý zájem akce neproběhla, v tomto případě měnší počet osob je žádoucí, individuální přístup ke každému studentovi zde je samozřejmostí.

celé školení v podvečer zakončeno certtifikačním testem a poté losování o jednodenní individuální konzultaci ve Vaší společnosti v ceně 10000,- zdarma !!! :-)


Ceník

V ceně je pobyt po dobu akce a jednotný pokrm a nápoje během školení !!!
Též je možno zažádat a zarezervovat v případě Vašeho zájmu, ubytování na noc předem (doporučeno hlavně vzdálenějším účastníkům)

Ceny níže uvedené zahrnují účast na semináři, cofee breaky, oběd+1pivo+nealko nápoj k obědu a jsou uvedené za celé školení.
Školení je koncipováno jako třídenní akce, je nutno zakoupit kompletní registraci.Na toto školení jsou poskytovány slevy pro účastníky předchozích školení.

České koruny - CZK

Cena pro včasnou registraci do 10dnů před akcí : 8.000.- CZK za osobu - převodem na účet (bez DPH) - nárok na slevu z ceny pro nové účastníky
Cena pro pozdější registraci školení : 9.000.- CZK za osobu - převodem na účet (bez DPH) - standardní cena

euro - EUR

Cena pro včasnou registraci do 10dnů před akcí : 333 EUR za osobu - převodem na účet (bez DPH) - nárok na slevu z ceny pro nové účastníky
Cena pro pozdější registraci školení : 416.- EUR za osobu - převodem na účet (bez DPH) - standardní cena

částka v EUR je přibližná a je vydána faktura s přepočtem z CZK vůči kursu ČNB v den vydání faktury !
Každý obdrží 1.LICENCI MikroTik !!!!

Certifikovaný konzultant a trainer Kryštof Klíma zajišťuje technickou podporu na produkty MikroTik http://www.dobri.net

Registrace a závazná objednávka:

WIFIPROFI.CZ - OBJEDNÁVKA ŠKOLENÍ (do poznámky přidejte, pokud chcete fakturovat v EUR)

(!!! Zaregistrujte se prosím, bude Vám ve faktuře později započtena sleva, pokud na ní máte nárok !!!)

Informace o školení Vám též ochotně poskytneme na tel. +420 774 331 774 /Kryštof Klíma/
Na Vaši účast se těší certifikovaný trenér Mikrotik Kryštof Klíma(KK)

Smluvní podmínky:

 Objednavatel akceptuje nabídku dodavatele a závazně objednává zařazení účastníka do kurzu. Na základě této objednávky bude objednavateli vystavena zálohová faktura. Objednávku je možné bezplatně písemně stornovat do 5 dnů před termínem školení. Cena školení je smluvní dle zákona 526/90 Sb. Ceny jsou platné pro jednoho účastníka a jsou uvedeny bez DPH. Cena školení není vratná v případě, že se přihlášený účastník školení nezúčastní. Pokud bude počet přihlášených účastníků školení menší než minimální počet, vyhrazujeme si právo přesunout toto školení na jiný termín nebo jej sloučit se školením vypsaným na další termín. Všichni přihlášení účastníci o tom budou včas informováni.
Centrální registr dlužníků České republiky
2016 Kryštof Klíma. All rights reserved, Created by DesignPark